Talgø Victory 5002

Talgø Victory 5002 bruksanvisning

  • Thank you for purchasing this quality product. Be sure to check all packing material carefully for small parts,which may
    have come loose inside the carton during shipment. Count all parts and hardware,compare with the parts list below to be
    sure all parts are present.
    Note:Quantities shown below are for each chair.
    1 2
    ITEM DESCRIPTION QTY
    1 Back Assembly 1
    2
    PVC Seat & Wooden
    Frame
    1set
    3 Front Leg 2
    4 Side Rail 2
    ITEM DESCRIPTION QTY 3 4
    A m8*70mm Hex Bolt 4
    B m8*40mm Hex Bolt 6
    C m8 Spring Washer 10
    D m8 Flat Washer 10
    E
    Allen Key5mm
    1
    F m4.5*35 Screw 4
    G
    Allen Key4mm
    1
    HARDWARE
    ASSEMBLY INSTRUCTION
    VICTORY 5002 DINING CHAIR
    A
    PARTS
    F
    G
    B
    C
    D
    E
    2
    3
    4
    A
    C
    D
    E
    1
    23
    4
    B
    C
    D
    E
    4
    F
    G

Har du et spørsmål om Talgø Victory 5002?

Still spørsmålet som du har om Talgø Victory 5002 til andre produkteiere her. Gi en klar og dekkende beskrivelse av problemet og ditt spørsmål. Jo bedre problemet og spørsmålet beskrives, jo enklere vil det være for andre eiere av Talgø Victory 5002 å kunne gi deg et godt svar.

Har kan du se manualen Talgø Victory 5002 gratis. Har du lest manualen men det ga deg ikke svar på spørsmålet ditt? Da kan du stille spørsmålet til andre eiere av Talgø Victory 5002 på denne siden.