Thule T2-917XTR

Thule T2-917XTR bruksanvisning

(1)
  • 5015875_01 1 of 7
    T2™ 916XTR/917XTR
    PARTS INCLUDED • PIÈCES INCLUSES PIEZAS INCLUIDAS
    hitch and backbone assembly T2 2" / ensemble d’attelage et de poutre centrale T2 de 5 cm (2 po) / ensamblaje del enganche y sostén T2 de 5 cm (2 pulg.)
    hitch and backbone assembly T2 1 1⁄4" / ensemble d’attelage et de poutre centrale T2 de 3 cm (1,25 po) / ensamblaje del enganche y sostén T2 de 3 cm (1 1⁄4 pulg.)
    rql arm bearing half / demi-coussinet de bras à cliquet / semi-cojinete del brazo de trinquete
    locking ratchet arm assembly / bras à cliquet de verrouillage / ensamblaje del brazo de trinquete de cierre
    spar hanger top / haut de support de barre transversale / parte superior del colgador del larguero
    wheel tray molded T2 / rail pour roues moulé T2 / riel para las ruedas moldeado T2
    spar and pivot tube / barre transversale et tube de pivotement / larguero y tubo de pivote
    rear wheel retention devise / système de retenue de roue arrière / mecanismo de retención para la rueda trasera
    spar hanger bottom / bas de support de barre transversale / parte inferior del colgador del larguero
    lockwasher 12mm id / rondelles de blocage de 12 mm dia. Int. / arandela de seguridad de 12 mm diá. int.
    STL2 hitch lock pin / goupille de verrouillage pour attelage STL2 / pasador de seguridad para enganche STL2
    washer 12mm id 24mm od / rondelle de 12 mm dia. int. et 24 mm dia. ext. / arandela de 12 mm diá. int. 24 mm diá. ext.
    hitch tool / outil d’attelage / herramienta de enganche
    hex key M5 / clé hexagonale M5 / llave hexagonal M5
    5/16" x 1" slotted cutting bolt / boulon coupant à filets interrompus 5/16 po x 1 po / perno autoperforante ranurado de 5/16" x 1"
    lock plug / bouchon de verrou / tapón de cierre
    wheel strap / sangle de roue / correa para rueda
    hex bolt 1/2 unc-13 / vis hexagonale 1/2 unc-13 / perno hexagonal 1/2 unc-13
    1/2 - 13 lock nut / écrou bloquant 1/2 – 13 / tuerca de seguridad de 1/2 -13
    screw phillips 10-32 x 1.5 / vis à tête cruciforme 10-32 x 1,5 / tornillo phillips 10-32 x 1.5
    10-32 nylon insert locknut / écrou bloquant d’insert en nylon 10-32 / tuerca de cierre de inserción de nylon 10-32
    tube cap / capuchon de tube / tapa del tubo
    bearing clamp / fixation à roulement / abrazadera del cojinete
    M8 x 1.25 x 25mm / M8 x 1,25 x 25 mm / M8 x 1.25 x 25 mm
    washer 8mm id 16mm od / rondelle de 8 mm dia. int. et 16mm dia. ext. / arandela de 8 mm diá. int. 16 mm diá. ext.
    hook / crochet / gancho
    STL2 hitch lock / dispositif de verrouillage STL2 / traba para enganche STL2
    lock cylinder / barillet / cerradura cilíndrica
    locking key / clé / llave de cierre
    change key / clé de rechange / llave de cambio
    end cap sq 2 x 1.5 black / capuchon carré 2 x 1,5 noir / tapón cuadrado negro de 2 x 1,5
    A
    B
    C
    D
    E
    F
    G
    H
    I
    J
    K
    L
    M
    N
    O
    P
    Q
    R
    S
    T
    U
    V
    W
    X
    Y
    Z
    AA
    BB
    CC
    DD
    EE
    1
    1
    4
    2
    2
    2
    2
    2
    2
    1
    1
    9
    2
    1
    4
    4
    2
    4
    4
    4
    4
    4
    2
    12
    12
    2
    1
    3
    3
    1
    4
    part
    pièce
    parte
    description
    description
    descripcion
    –––––
    –––––
    8535960
    7521272001
    8535952
    8535958
    7533580
    7533582
    7533584
    956122111
    8535917
    951122411
    8535524
    8530930
    853599402
    8533160
    8537002
    8537012
    853558402
    8535972
    8535973
    853147704
    7533591
    8535976
    951081611
    7533583
    753372502
    –––––
    –––––
    –––––
    8535961
    916XTR part number
    916XTR numéro de pièce
    916XTR numero de parte
    qty.
    qté
    cant.
    –––––
    –––––
    –––––
    –––––
    –––––
    –––––
    –––––
    –––––
    –––––
    –––––
    –––––
    –––––
    –––––
    –––––
    –––––
    –––––
    –––––
    –––––
    –––––
    –––––
    –––––
    –––––
    –––––
    –––––
    –––––
    –––––
    –––––
    –––––
    –––––
    –––––
    –––––
    917XTR part number
    917XTR numéro de pièce
    917XTR numero de parte
    C
    E
    BB
    AA
    V
    G
    I
    R
    S
    L
    J
    DD
    CC
    O
    F
    P
    M
    N
    K
    T+U
    Z
    Y
    D
    A+B
    H
    Q
    W
    EE
    X+Y
Thule T2-917XTR

Trenger du hjelp?

Antall spørsmål: 0

Har du et spørsmål om Thule T2-917XTR eller trenger du hjelp? Still spørsmålet ditt her. Gi en tydelig og omfattende beskrivelse av problemet og spørsmålet ditt. Jo mer detaljert du beskriver problemet og spørsmålet, desto lettere blir det for andre eiere av Thule T2-917XTR å gi et godt svar på spørsmålet ditt.

Se håndboken for Thule T2-917XTR her gratis. Denne håndboken er under kategorien Sykkelbud og har blitt vurdert av 1 personer med et gjennomsnitt på 8.2. Denne håndboken er tilgjengelig på følgende språk: Engelsk, Fransk, Spansk. Har du et spørsmål om Thule T2-917XTR eller trenger du hjelp? Still spørsmålet ditt her

BruksanvisningPDF.no

Ser du etter en manual? BruksanvisningPDF.no sørger for at du raskt vil finne manualen som du ser etter. Databasen vår inneholder over 1 million PDF-manualer fra over 10,000 merker. Vi legger til de nyeste manualene hver dag, slik at du alltid finner produktet som du ser etter. Det er veldig enkelt: bare skriv merkenavnet og produkttypen i søkefeltet og du vil umiddelbart kunne se den manualen du ønsker online og gratis.

BruksanvisningPDF.no

© Copyright 2020 BruksanvisningPDF.no