Se håndboken for Viking iMow MI 422 her gratis. Denne håndboken er under kategorien rasenmäher og har blitt vurdert av 13 personer med et gjennomsnitt på 7.7. Denne håndboken er tilgjengelig på følgende språk: Deutsch, Englisch. Har du et spørsmål om Viking iMow MI 422 eller trenger du hjelp? Still spørsmålet ditt her
Viking | |
iMow MI 422 | |
rasenmäher | |
Deutsch, Englisch | |
Brukermanual (PDF) |
Finner du ikke svaret på spørsmålet ditt i manualen? Du kan finne svaret på spørsmålet ditt i Vanlige spørsmål om Viking iMow MI 422 under.
Finner du ikke spørsmålet ditt i listen? Still spørsmålet ditt her
Ingen resultater
Trenger du hjelp?
Har du spørsmål om Viking og svaret står ikke i manualen? Still spørsmålet ditt her. Gi en klar og omfattende beskrivelse av problemet og spørsmålet ditt. Jo bedre problemet og spørsmålet beskrives, jo enklere vil det være for andre eiere av Viking å kunne gi deg et godt svar.
Min Imow stoppa da det var tordenvær og i displayet står: ikke signal, slå på dockingstasjon. Hvordan slår jeg på den. Knappen på dockingstasjonen er svart og ser ikke ut til å virke.
Kontroller trådsignal m1170
Feilkode 1170
Hei. Noen som kan hjelpe til med denne?Jeg har en iMow MI 422 som jeg kjøpte i fjor og nå når jeg skal starte opp igjen, får jeg feilmelding: M2010 Skift ut klippekniv, Tillatt levetid er nådd.Min vurdering er at klippekniven er ok. Hvordan kan jeg nullstille feilmeldingen for å starte klipperen?
Feilkode M4016 hva betyr det
Hva betyr feilkode kontroller trådsignal?
Min Viking imov 422r lader ikke
Jeg har en Viking iMov 422. Av og til går displayet blankt slik at jeg ikke kan se hva den prøve å vise.Men når det har gått noen timer, så vises displayet igjen.Spørsmål, finnes det en måte å tvinge maskinen til å restarte, og på den måten ha sjanse for å få displayet opp igjen?Nå står maskinen og uler, med blankt display. Og det er ingen taste kombinasjoner som jeg har prøvd, som klarer å få fram displayet.
Hva slags signal skal j måle på senderen, på klemmene? Lurer på om det er kabelbrudd eller controlleren som er gåen. Får kode m1170, men signalstyreken var plutselig oppe i 6-700 v dokstasjonen.
Hvordan få bort startsperre?
hvordan få bort startsperre
Hva gjør jeg med feilkoder M2040
Har en Viking imow 422 og den klipper ikke overalt. Hva gjør jeg??
Antall spørsmål: 41